کلایمر

جایگزین داربست ، بالابر نما

کلایمر ، بالابر نما ، جایگزین داربست

کلایمر ( بالابر نما ) به تجهیزاتی گفته می شود که جهت دسترسی سهل و آسان به نماهای ساختمان های بلند مرتبه ، پلها ، سیلوها و مخازن نفت و سد ها و ... جهت تعمیر و نگهداری و رنگکاری و سیمانکاری و... و بطور کلی بازسازی و تعمیرات و نماسازی استفاده می شود.استفاده از این دستگاه بجای داربست به مراتب از نظر هزینه و امنیت و کاهش حوادث بسیار حائز اهمیت است.


اگر تصمیم گرفته اید دستگاه کلایمر ( بالابر نما )جایگزین داربست ) بخرید و یا اجاره کنید مجموعه نوین صنعت آماده عقد قرارداد برای خرید دستگاه کلایمر برقی و یا دستی و همچنین اجاره کلایمر دستی و اجاره کلایمر برقی آماده می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس نوین صنعت تماس حاصل فرمایید.

کلایمر یا بالابر نما دستگاهی برای دسترسی به ارتفاع جهت نماکاری ، نماشویی و تعمیر و نگهداری و... در پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد و عمدتا بجای داربست برای دسترسی به ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد ، کلایمر یا بالابر نما در مدل ها و ظرفیت های متفاوت تولید میگردد که از مهمترین آنها می توان به کلایمر های پرتابل برقی ، کلایمر پرتابل مکانیکی ، کلایمر مونوریل اشاره کرد . از مهمترین مزیت های کلایمر میتوان به ایمنی بسیار بالای آنها ، کاربری آسان و تسهیل برای دسترسی به ارتفاع ، ظرفیت مناسب برای حمل نفر و بار همراه کاربر به ارتفاع ، افزایش سرعت کار ، جابجایی آسان و توجیح اقتصادی بسیار مناسب اشاره کرد.

گروه کلایمر گستر با سابقه چند ساله در امر تولید انواع کلایمر ساخته شده با باهنرمندی از تکنولوژی جهانی و پرسنل ماهر در امر تولید و خدمات توانسته سهم چشمگیری از بازار را آن خود کند.

 

ویژگیهای کلایمر های این مجموعه

1. بهره گرفتن از متریال مناسب در ساخت باکس حمل.
2.استفاده از الکترو گیربکسهای مناسب و قوی در قدرتهای مناسب.
3.طراحی انواع کلایمر برای استفادهای مختلف.
4.استفاده از سیم بکسلهای مناسب با توان فیزیکی بالا.

5.نصب مجهزترین تابلو برق جهت کاربر دستگاه.
6.نصب جدیدترین پاراشوت جهت جلو گیری از سقوط و خلاص شدن باکس.
7.درمواردی که برق موجود در محل پروژه سه فاز نباشد میتوانید از دستگاههای تک فاز این مجموعه استفاده نمایید.

 

کلایمر ۹۰درجه


این نوع کلایمر که با نوع طراحی به شکل قائمه بوده این امکان را به کار می دهد که در هر لحظه به دوجهت ساختمان در کنج دسترسی داشته باشد.
 

ایمنی دستگاه

  • بهرمندی از اسکلت مقاوم در برابر نیروهای خشمی.
  • استفاده از بهترین سیم بکسلهای موجود با توان بالای مقاومتی با تحمل نیروهای کششی گسیختگی.
  • استفاده از پاراشوت که نمونه آن در انواع آسانسورها استفاده می شود نقطه امن دستگاه بوده واز سقوطها ی ناگهانی جلو گیری میکند .
  • ترمز مگنتی الکترو موتور.
 
 

اعتماد خریداران دستگاه کلایمر بالاترین سرمایه این مجموعه است ، نوین صنعت با افتخار اعلام میدارد که دستگاه های کلایمر از امنیت بسیار بالا برخوردار است و به هیچ عنوان مشتریان عزیز از انتخاب خود ناراضی نخواهند شد.
شما میتوانید آسوده خاطر از خرید کلایمر و یا اجاره کلایمر استفاده نمایید.
در کشورهای پیشرفته استفاده از داربست برای ساختمان های مرتفع تر از 5 طبقه منسوخ شدخ است و خارج از اصول ایمنی محصوب می شود.

نوین صنعت

طراحی و مدل سازی دستگاه های کلایمر ( بالابر نما ) جایگزین داربست ، متناسب با نیاز هر پروژه توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از نرم افزار های پیشرفته انجام میشود.

مزیت های اصلی کلایمر های استاندارد

کلایمر
اجرا و نصب دستگاه های کلایمر توسط نیروهای کارآزموده و مجرب انجام میشود.

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

 

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

 
از آنجایی که سیستم های کلایمر به حالت suspension یا آویز می باشند از کارکردن بر روی آنها در شرایطی که سرعت باد بیش از 15 نات باشد توصیه نمیگردد.