درباره نوین صنعت

مجموعه نوین صنعت با سابقه درخشان در زمینه طراحی ، ساخت و تامین قطعات دستگاه های ساختمانی شامل تراک میکسر ، کلایمر ( بالابر نما )(جایگزین داربست ) ، دامپر ، بتنیر ، بالابر و...فعالیت دارد .هدف نوین صنعت بهبود مستمر،ارتقا کیفیت و تکنولوژی ، قیمت مناسب ، خدمات فروش و پس از فروش و درنهایت کسب رضایت مشتریان محترم میباشد.

تراک میکسر

تراک میکسر

تراك ميكسر وسيله‌اي است جهت حمل بتن از محل تولید بتن توسط بچینگ به نقطه ای دیگر، كارخانه‌هاي بتن آماده معمولاً به دو گروه تقسيم مي‌شوند به این صورت که برخي كارخانه‌ها فقط عمليات پيمانه‌ كردن را انجام مي‌دهند که اصتلاحا بتن خشک می نامند، و برخي ديگر از كارخانه‌ها غير از عمليات پيمانه كردن ، عمل مخلوط كردن را نيز انجام مي‌دهند . در كارخانه‌، مصالح پيمانه شده و مقادير معين مصالح بتن به درون تراک میکسر ريخته مي‌شود، اما عمل اختلاط در در حين حمل، قبل از تخليه بتن در ديگ میکسر صورت مي‌گيرد و آب در حين حمل و يا در محل كارگاه به مخلوط خشك اضافه مي‌گردد. بر همين اساس به اين روش، پيمانه خشك نيز گفته مي‌شود. اما در گروه دوم كارخانه‌ها، بتن آماده شده، به درون ديگ میکسر ريخته مي‌شود.

گروه صنعتی نوین صنعت با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید تراک میکسر حمل بتن در استان تهران در منطقه صنعتی آدران فعالیت می نماید.

میکسر های تولید شده اصالتا طرح رایش ولیبهر آلمان می باشد.

این مجموعه سعی بر این نموده تا بتواند ساختار استاندارد میکسر و اهمیت کارایی بهتر را حفظ نموده و نسبت به بروز نمودن و نزدیکتر شدن به رقبای تولیدکننده، در این زمینه تلاش روز افزون داشته باشد.

 

 
 

کلایمر

جایگزین داربست ، بالابر نما

کلایمر ، بالابر نما ، جایگزین داربست

کلایمر ( بالابر نما ) به تجهیزاتی گفته می شود که جهت دسترسی سهل و آسان به نماهای ساختمان های بلند مرتبه ، پلها ، سیلوها و مخازن نفت و سد ها و ... جهت تعمیر و نگهداری و رنگکاری و سیمانکاری و... و بطور کلی بازسازی و تعمیرات و نماسازی استفاده می شود.استفاده از این دستگاه بجای داربست به مراتب از نظر هزینه و امنیت و کاهش حوادث بسیار حائز اهمیت است.


اگر تصمیم گرفته اید دستگاه کلایمر ( بالابر نما )جایگزین داربست ) بخرید و یا اجاره کنید مجموعه نوین صنعت آماده عقد قرارداد برای خرید دستگاه کلایمر برقی و یا دستی و همچنین اجاره کلایمر دستی و اجاره کلایمر برقی آماده می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس نوین صنعت تماس حاصل فرمایید.

کلایمر یا بالابر نما دستگاهی برای دسترسی به ارتفاع جهت نماکاری ، نماشویی و تعمیر و نگهداری و... در پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشد و عمدتا بجای داربست برای دسترسی به ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد ، کلایمر یا بالابر نما در مدل ها و ظرفیت های متفاوت تولید میگردد که از مهمترین آنها می توان به کلایمر های پرتابل برقی ، کلایمر پرتابل مکانیکی ، کلایمر مونوریل اشاره کرد . از مهمترین مزیت های کلایمر میتوان به ایمنی بسیار بالای آنها ، کاربری آسان و تسهیل برای دسترسی به ارتفاع ، ظرفیت مناسب برای حمل نفر و بار همراه کاربر به ارتفاع ، افزایش سرعت کار ، جابجایی آسان و توجیح اقتصادی بسیار مناسب اشاره کرد.
 

مزیت های اصلی کلایمر های استاندارد نوین صنعت

کلایمر

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما

کلایمر ( جایگزین داربست ) بالابر نما